Юні футболістки «Legion» отримали нагороди на чемпіонаті Кривого Рогу

Юні футболістки «Legion» отримали нагороди на чемпіонаті Кривого Рогу

Дівоча футбольна команда «Legion» Глеюватського сільського будинку культури завершила участь у Чемпіонаті міста Кривий Ріг з футзалу сезону 2025/2026. Протягом 22 тижнів юні спортсменки змагалися з командами хлопців, здобуваючи новий досвід, спортивне загартування та впевненість у власних силах.

Слідкуйте за нами в Telegram та Instagram!

У команді зазначають, що участь у турнірі стала для дівчат не лише спортивним випробуванням, а й справжньою школою характеру, командного духу та витримки.

Особливу подяку учасниці та батьки висловили тренеру Вячеславу Золотову за підтримку, професіоналізм, віру в команду та мотивацію не здаватися навіть у найскладніших матчах.

Також слова вдячності пролунали на адресу батьків, які підтримували команду протягом усього чемпіонату та були поруч на кожній грі.

У сезоні команду «Legion» представляли:

  • Олександра Шевченко
  • Віра Саєнко
  • Вероніка Шарій
  • Ярослава Галланцева
  • Христина Марченко
  • Дар’я Козлова
  • Анастасія Васильченко

Організатори Ліги Кривбас відзначили всіх футболісток команди кубками «Кращий гравець». Учасниці наголошують, що така підтримка та визнання мотивують їх продовжувати тренування й розвиватися у футболі.

У команді переконані: «Legion» — це не лише про спорт, а й про силу характеру, взаємопідтримку та сміливість дівчат, які впевнено виходять на футбольне поле й доводять, що можуть досягати високих результатів.

Ірина Собко,
фото Глеюватська громада

Поділитися:
Більше на нашій сторінці у Facebook та каналі в YouTube!

Залишити коментар

Your email address will not be published.