Творча делегація Губиниської громади долучилась до “КоровайФесту-2025”

Творча делегація Губиниської громади долучилась до “КоровайФесту-2025”
Творча група Губиниської громади взяла участь у всеукраїнському фестивалі “КоровайФест-2025”, що відбувся в мальовничій Опішні Полтавської області. Делегацію очолив перший заступник селищного голови Антон Борисенко.

Слідкуйте за нами в Telegram та Instagram!

Фестиваль  понад 5 років тому заснувала  етнологиня Олена Щербань. Присвячений він короваям та іншим видам весільної випічки.
На фестивалі були представлені роботи майстринь та учасниць художньої студії миколаївського розпису «Оберіг» КЗ «Центр культурних послуг Губиниської селищної ради» (керівники — Ганна Бирса та Анастасія Нікітіна).
Різноманітні яскраві сита, дощечки, тарілочки, ступки, лопатки, жіночі прикраси (сережки, браслети, намиста) й магніти, оздоблені традиційним миколаївським розписом, прикрашали виставкову експозицію та викликали щирий інтерес у відвідувачів фестивалю.
Також на локації була представлена запашна домашня випічка від найкращих господинь громади та каша за родинним рецептом Лідії Клименко.
Олена Пімєнова
фото: Губиниська СТГ
Поділитися:
Більше на нашій сторінці у Facebook та каналі в YouTube!

Залишити коментар

Your email address will not be published.