З 16 по 25 жовтня у Будві (Чорногорія) проходив Чемпіонат Європи з боксу U-15 під егідою World Boxing.
Україну у ваговій категорії до 63 кг представляла Тетяна Звенігородська — вихованка Іларіонівської школи боксу.
Підготовкою чемпіонки займались тренери Василь Семенов та Олег Калишенко.
Два яскраві поєдинки. Сила, техніка, характер. І,як результат, срібло Чемпіонату Європи.
Як повідомили в Іларіонівській територіальні громаді, бокс в громаді впевнено виходить на міжнародний рівень. Адже лише цьогоріч місцеві спортсмени пробували власні сили і на Чемпіонаті Азії, і на Чемпіонаті Європи.
Олена Пімєнова
фото: з фейсбук сторінки Іларіонівської ТГ

Залишити коментар