На Дніпропетровщині відзначили працівників екстреної медичної допомоги

На Дніпропетровщині відзначили працівників екстреної медичної допомоги

На Дніпропетровщині до професійного свята відзначили працівників служби екстреної медичної допомоги. Медики отримали нагороди від Міністерства охорони здоров’я та обласної влади. Відзнаки вручив начальник Дніпропетровська обласна військова адміністрація Олександр Ганжа.

Слідкуйте за нами в Telegram та Instagram!

«Наша служба екстреної допомоги діє як злагоджений механізм. Медики «швидкої» першими поспішають на допомогу. За лічені секунди приймають рішення. Рятують. Попри втому й нерідко – ризик для себе. Це не просто робота. Це щоденний подвиг. Дякую за нього кожному», – сказав Олександр Ганжа.

Відзнаки Міністерства охорони здоров’я отримали лікарі та парамедики екстреної меддопомоги. Також обласними подяками нагородили команди підрозділів, які працюють у різних районах області, співробітників центральної оперативної диспетчерської та відділу медицини катастроф.

Як зазначив генеральний директор Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Радій Шевченко, окремо відзначили колективи, які працюють у надскладних умовах.

«Сьогодні відзначили наші підрозділи, які працюють в надскладних умовах. Нагородили й колектив диспетчерської, який витримує шалене навантаження. Двісті дзвінків на день отримує кожний співробітник», – повідомив він.

Серед нагороджених – колектив Нікопольської станції екстреної медичної допомоги. За словами завідувачки станції Валентина Марченко, медики щодня працюють під обстрілами та дроновими атаками.

«Наш колектив дійсно заслужив таку подяку. Ми працюємо на межі людських можливостей. Постійно під обстрілами, під дроновими атаками. Медики попри загрозу повторних ударів завжди виїжджають на виклики і надають допомогу», – розповіла Валентина Марченко.

Після церемонії нагородження Олександр Ганжа відвідав центральну диспетчерську та навчально-тренувальний відділ. Саме там працівники екстреної медичної допомоги щонайменше раз на рік проходять професійне навчання та підвищення кваліфікації.

Василь Новоспаський,
фото ДніпроОВА

Поділитися:
Більше на нашій сторінці у Facebook та каналі в YouTube!

Залишити коментар

Your email address will not be published.