На Дніпропетровщині правоохоронці вилучили сітки та незаконно виловлену рибу

На Дніпропетровщині правоохоронці вилучили сітки та незаконно виловлену рибу

На Дніпропетровщині правоохоронці спільно з представниками рибоохоронного патруля виявили два факти незаконного вилову риби на річках Мокра Сура та Самара. За попередніми підрахунками, загальна сума збитків, завданих довкіллю, перевищує 120 тисяч гривень.

Слідкуйте за нами в Telegram та Instagram!

Перший випадок зафіксували поблизу села Волоське на річці Мокра Сура. Патрульні роти з обслуговування водних об’єктів помітили чоловіка біля пристані та вирішили перевірити його.

Під час огляду правоохоронці виявили жилкові сітки загальною довжиною близько 60 метрів, а також свіжовиловлену рибу — карасів, коропів, пліток та ляща.

За оцінками рибінспекторів, збитки від незаконного вилову у цьому випадку становлять майже 47 тисяч гривень. На місце події викликали слідчо-оперативну групу. Сітки та виловлену рибу вилучили.

Ще один факт можливого браконьєрства задокументували у селі Олександрівка на річці Самара. Під час спільного рейду поліцейські та рибінспектори виявили у воді дві сітки, в яких знаходилися карасі, сазани, соми, судаки та лящі.

У цьому випадку сума збитків, за попередніми підрахунками, перевищила 75 тисяч гривень. Для документування правопорушення на місце також викликали слідчих.

Правоохоронці нагадують, що незаконний вилов риби із використанням сіток є порушенням законодавства та завдає значної шкоди водним біоресурсам і природному середовищу.

Юлія Кубернік,
фото з відкритих джерел

Поділитися:
Більше на нашій сторінці у Facebook та каналі в YouTube!

Залишити коментар

Your email address will not be published.