На Дніпропетровщині правоохоронці спільно з представниками рибоохоронного патруля виявили два факти незаконного вилову риби на річках Мокра Сура та Самара. За попередніми підрахунками, загальна сума збитків, завданих довкіллю, перевищує 120 тисяч гривень.
Перший випадок зафіксували поблизу села Волоське на річці Мокра Сура. Патрульні роти з обслуговування водних об’єктів помітили чоловіка біля пристані та вирішили перевірити його.
Під час огляду правоохоронці виявили жилкові сітки загальною довжиною близько 60 метрів, а також свіжовиловлену рибу — карасів, коропів, пліток та ляща.
За оцінками рибінспекторів, збитки від незаконного вилову у цьому випадку становлять майже 47 тисяч гривень. На місце події викликали слідчо-оперативну групу. Сітки та виловлену рибу вилучили.
Ще один факт можливого браконьєрства задокументували у селі Олександрівка на річці Самара. Під час спільного рейду поліцейські та рибінспектори виявили у воді дві сітки, в яких знаходилися карасі, сазани, соми, судаки та лящі.
У цьому випадку сума збитків, за попередніми підрахунками, перевищила 75 тисяч гривень. Для документування правопорушення на місце також викликали слідчих.
Правоохоронці нагадують, що незаконний вилов риби із використанням сіток є порушенням законодавства та завдає значної шкоди водним біоресурсам і природному середовищу.
Юлія Кубернік,
фото з відкритих джерел

Залишити коментар