Дніпрянка Ярослава Магучіх виграла третій етап «Діамантової ліги»

Дніпрянка Ярослава Магучіх виграла третій етап «Діамантової ліги»

Всесвітньо відома легкоатлетка з Дніпра Ярослава Магучіх продовжує впевнено підтверджувати свій статус однієї з найсильніших стрибунок у висоту світу. На третьому етапі престижної серії міжнародних змагань «Діамантова ліга», який відбувся в Марокко, українська спортсменка виборола золоту нагороду.

Слідкуйте за нами в Telegram та Instagram!

Представниця обласного центру олімпійської підготовки стала найкращою у секторі для стрибків у висоту, подолавши планку на висоті 1,97 метра. Саме цей результат приніс їй перемогу над конкурентками та черговий успіх на міжнародній арені.

Після того як лідерство було фактично забезпечене, Ярослава вирішила спробувати підкорити більш високі позначки. Спочатку спортсменка замовила висоту 2 метри, однак дві спроби виявилися невдалими. Після цього планку підняли до 2,02 метра, проте й ця висота цього разу не підкорилася українці.

Попри це, результат 1,97 метра дозволив Магучіх упевнено завершити змагання на першому місці та поповнити свою колекцію нагород ще одним золотом.

Ця перемога стала для Ярослави вже 23-ю на етапах престижної серії «Діамантова ліга» за час професійної кар’єри, що вкотре підтверджує її стабільно високий рівень виступів на міжнародних стартах.

Серія «Діамантова ліга» об’єднує 15 етапів, які проходять у різних країнах світу. За підсумками кожного старту спортсмени отримують рейтингові бали, що визначають учасників фінального етапу сезону. Восени найкращі легкоатлети планети змагатимуться за підсумкову перемогу в серії.

Ярослава Магучіх залишається однією з головних претенденток на успіх у фіналі та продовжує впевнено представляти Україну на найпрестижніших міжнародних змаганнях.

Василь Новоспаський,
фото з відкритих джерел

Поділитися:
Більше на нашій сторінці у Facebook та каналі в YouTube!

Залишити коментар

Your email address will not be published.