У Кривому Розі відкрили урологічне відділення з унікальним обладнанням

У Кривому Розі відкрили урологічне відділення з унікальним обладнанням

Сучасне урологічне відділення з унікальним обладнанням відкрили на базі міської лікарні №1 (колишня десята).

Слідкуйте за нами в Telegram та Instagram!

Новиною поділився голова Ради оборони міста Олександр Вілкул.  

“Нещодавно містом було прийнято рішення про відкриття у лікарні повноцінного урологічного стаціонару на 20 ліжок, а сьогодні він отримав нове, сучасно обладнане приміщення. У відділенні надаватиметься допомога не тільки мешканцям Кривого Рогу, а й жителям прилеглих районів та внутрішнім переселенцям. Реалізація цього медичного проєкту стала можливою завдяки партнерству міста та компанії «АрселорМіттал Кривий Ріг». Місто придбало обладнання та меблі, а Арселор зробив ремонт” – зазначив він.

Коштом громади закупили меблі та сучасне обладнання для проведення різних видів операцій: лазерна контактна літотрипсія з використанням гольмієвого лазера; ендоскопічне видалення каменів різної локалізації; інтраренальна хірургія (RIRS) – безпечна методика руйнування каменів через природні сечові шляхи, яка вперше була впроваджена саме у Кривому Розі тощо.


 
Раніше, за підтримки міста, у лікарні провели капітальний ремонт травматологічного відділення та консультативно-діагностичного центру , встановили систему киснепостачання головного корпусу. Також з міського бюджету профінансували закупівлю сучасного обладнання: апаратів УЗД, наркозно-дихальних систем, відеоендоскопічних комплексів, гольмієвої медичної системи, рентгенівської системи типу «С-дуга», низькотемпературного плазмового стерилізатора тощо.

Олена Пімєнова

фото: телеграм-канал Олександра Вілкула

Поділитися:
Більше на нашій сторінці у Facebook та каналі в YouTube!

Залишити коментар

Your email address will not be published.