Споживачів газу на Дніпропетровщині закликали не зволікати з передачею показань

Споживачів газу на Дніпропетровщині закликали не зволікати з передачею показань

Дніпропетровська філія «Газмережі» нагадала мешканцям області про необхідність своєчасної передачі показань газових лічильників. У компанії зазначають, що робити це потрібно щомісяця з 1 по 5 число.

Слідкуйте за нами в Telegram та Instagram!

Фахівці наголошують: саме вчасно передані показання є основою для коректних нарахувань за фактично спожитий природний газ. Навіть якщо домогосподарство тимчасово не користується газом, споживачам рекомендують щомісяця передавати незмінні дані лічильника.

У компанії пояснюють, що це допоможе уникнути можливих неточностей у майбутніх платіжках та забезпечить правильний облік спожитого ресурсу.

Передати показання можна кількома способами. Зокрема, через мобільний застосунок КУБ (завантажити за посиланням: https://kub.energy/download), або за номером контакт-центру: 0800 303 104.

Для коректного обліку необхідно вказувати перші п’ять цифр показань лічильника зліва направо — до коми та кольорового поля на циферблаті.

Також у Дніпропетровській філії «Газмережі» звертають увагу, що під час повітряної тривоги робота контакт-центру тимчасово призупиняється з міркувань безпеки. Обслуговування клієнтів відновлюється після відбою тривоги.

Газовики закликають не відкладати передачу показань на останні дні звітного періоду. Своєчасно надана інформація допоможе уникнути зайвих питань щодо нарахувань та забезпечить точний облік споживання природного газу.

Пресцентр
Дніпропетровської філії
ТОВ «Газорозподільні мережі України»

Поділитися:
Більше на нашій сторінці у Facebook та каналі в YouTube!

Залишити коментар

Your email address will not be published.