Ініціативу реалізують КП «Рідне місто» спільно із Самарівською районною державною лікарнею ветеринарної медицини.
Першою локацією цього року став мікрорайон Животилівка. Тут власники котів і собак мали змогу безкоштовно вакцинувати своїх улюбленців та отримати консультації ветеринарних спеціалістів. Усього було щеплено 52 собак і 43 котів.
Як зазначають фахівці, вакцинація допомагає сформувати стійкий імунітет у тварин та запобігти поширенню небезпечної інфекції.
«На Животилівці поруч є бойня, річка, інколи на вулицях з’являються дикі тварини, зокрема лисиці, які можуть бути переносниками сказу. Тому вакцинація є надзвичайно важливою. Це перша акція, яку ми проводимо цього року. А далі плануємо обʼїхати усі райони міста», — розповідає Юрій Притков, фахівець дільниці поводження з безпритульними тваринами.
Крім домашніх тварин, у місті також приділяють увагу безпритульним собакам і котам. Комунальні служби співпрацюють із волонтерами, які допомагають знаходити місця перебування тварин та організовувати їх вакцинацію і стерилізацію.
«Щеплення проводимо державною вакциною українського виробництва. Вона не поступається закордонним аналогам і забезпечує хороший рівень антитіл. Робити вакцинацію необхідно щороку, адже хворіти можуть і молоді, і дорослі тварини», — зазначає лікар Самарівської дільничної лікарні Володимир Базарний.
Акція безкоштовної вакцинації триватиме й надалі у різних мікрорайонах міста. Наступний виїзд ветеринарних спеціалістів запланований на наступний четвер, 19 березня.
Олена Пімєнова
фото: Самарівська міськрада

Залишити коментар