У лікарні Самарівського району розширюють два відділення

У лікарні Самарівського району розширюють два відділення

Роботи планують завершити восени.

Слідкуйте за нами в Telegram та Instagram!

В одній з лікарень Самарівського району триває реконструкція. Там розширюють два відділення – екстреної медичної допомоги та анестезіології. Роботи планують завершити восени.

З ходом реконструкції ознайомився начальник Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа.

У лікарні звели критий бокс для двох машин швидкої. Підрядники працюють над новою палатою інтенсивної терапії. А для відділення анестезіології збудували додаткове приміщення. Воно дозволить розмістити вдвічі більше пацієнтів, ніж зараз – понад 20 людей.

«У нових приміщеннях лікарі зможуть надавати невідкладну допомогу пацієнтам та проводити операції. Роботи фінансуються з державного бюджету», – наголосив Олександр Ганжа.

Олена Пімєнова

фото: Дніпропетровська ОВА

Поділитися:
Більше на нашій сторінці у Facebook та каналі в YouTube!

Залишити коментар

Your email address will not be published.