Роботи планують завершити восени.
В одній з лікарень Самарівського району триває реконструкція. Там розширюють два відділення – екстреної медичної допомоги та анестезіології. Роботи планують завершити восени.
З ходом реконструкції ознайомився начальник Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа.
У лікарні звели критий бокс для двох машин швидкої. Підрядники працюють над новою палатою інтенсивної терапії. А для відділення анестезіології збудували додаткове приміщення. Воно дозволить розмістити вдвічі більше пацієнтів, ніж зараз – понад 20 людей.
«У нових приміщеннях лікарі зможуть надавати невідкладну допомогу пацієнтам та проводити операції. Роботи фінансуються з державного бюджету», – наголосив Олександр Ганжа.
Олена Пімєнова
фото: Дніпропетровська ОВА

Залишити коментар