Держава компенсує 2000 гривень на обстеження для кожного, кому виповнилося 40 років.
Уже 75 лікарень регіону долучилися до урядової програми «Скринінг здоров’я 40+».
Про це повідомив начальник Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа.
Держава компенсує 2000 гривень на обстеження для кожного, кому виповнилося 40 років. Можна пройти ЕКГ, з десяток лабораторних досліджень та отримати консультацію фахівця.
Це допоможе виявляти проблеми із серцем, судинами, нирками. Відтак вчасно діагностувати хвороби, до яких схильні люди у цьому віці.
Перші мешканці Дніпропетровщини вже скористалися ініціативою. Запрошення до участі у програмі приходить у Дії – через місяць після дня народження.
Олена Пімєнова
ілюстрація з відкритих джерел

Залишити коментар