Скільки лікарень області долучилися до урядової програми «Скринінг здоров’я 40+»

Скільки лікарень області долучилися до урядової програми «Скринінг здоров’я 40+»

Держава компенсує 2000 гривень на обстеження для кожного, кому виповнилося 40 років.

Слідкуйте за нами в Telegram та Instagram!

Уже 75 лікарень регіону долучилися до урядової програми «Скринінг здоров’я 40+».

Про це повідомив начальник Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа.

Держава компенсує 2000 гривень на обстеження для кожного, кому виповнилося 40 років. Можна пройти ЕКГ, з десяток лабораторних досліджень та отримати консультацію фахівця.

Це допоможе виявляти проблеми із серцем, судинами, нирками. Відтак вчасно діагностувати хвороби, до яких схильні люди у цьому віці.

Перші мешканці Дніпропетровщини вже скористалися ініціативою. Запрошення до участі у програмі приходить у Дії – через місяць після дня народження.

Олена Пімєнова

ілюстрація з відкритих джерел

Поділитися:
Більше на нашій сторінці у Facebook та каналі в YouTube!

Залишити коментар

Your email address will not be published.