Служба безпеки України затримала двох агентів фсб, які коригували повітряні атаки рашистів по енергетичній інфраструктурі Дніпра.
Такими ударами по електро- і теплогенеруючих підприємствах ворог намагався зірвати початок опалювального сезону у прифронтовому місті.
Як встановило розслідування, навідниками виявились водії-напарники логістичної компанії, які доставляли вантажі для місцевих підприємств.
Під час робочих рейсів вони фотографували та позначали на гугл-картах розташування об’єктів енергетики, які живлять будинки, школи, дитсадки та лікарні дніпрян. Зібрані відомості агенти месенджером відправляли куратору.
Один із фігурантів потрапив у поле зору окупантів ще до початку повномасштабної війни, коли возив вантажі до Білгородської області рф.
Восени цього року на нього вийшов російський спецслужбіст. Після дистанційного вербування, доручив коригувати удари по місту.
Для виконання ворожого завдання агент залучив свого напарника-водія.
Співробітники СБУ затримали агентів за місцями проживання у Дніпрі.
Під час обшуків, крім доказів роботи на фсб, у них вилучили предмети прокремлівської агітації, зокрема вимпел спецназу повітряно-десантних військ рф та статуетку із зображенням путіна.
Слідчі Служби безпеки повідомили їм про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).
Зловмисники перебувають під вартою без права внесення застави. Їм загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна.
Комплексні заходи проводили співробітники СБУ у Дніпропетровській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.
Олена Пімєнова
фото: СБУ

Залишити коментар