Про це під час ранового брифінгу повідомив в.о Міністра енергетики України Артем Некрасов.
Уночі ворог здійснив чергову масовану атаку на об’єкти енергетичної інфраструктури. Найбільше постраждали Дніпропетровська та Запорізька області. Внаслідок ударів регіони були майже повністю знеструмлені. Енергетики розпочали аварійно-відновлювальні роботи ще вночі.
Станом на ранок 8 січня у Дніпропетровській області без електропостачання залишаються близько 800 тисяч споживачів. Ремонтні роботи тривають, аби якнайшвидше повернути світло та тепло споживачам. Об’єкти соціальної та критичної інфраструктури заживлені частково.
Унаслідок атаки на Дніпропетровщині було знеструмлено вісім шахт. Усіх працівників вивели на поверхню. У Запоріжжі електропостачання відновлено.
Водночас, щоб уникнути повторних масових знеструмлень, абонентів просять обмежити користування потужними електроприладами.
Олена Пімєнова
фото ілюстративне з відкритих джерел

Залишити коментар