У Дніпропетровській області за минулий тиждень п’ятеро людей зазнали укусів або контактів із тваринами, у яких лабораторно підтвердили сказ. Усі постраждалі отримали необхідну профілактичну допомогу та перебувають під медичним наглядом.
Четвер, 11 Червня, 2026
